Z tvé profilové stránky víme, že jsi z Polska a jsi známá pod pseudonymem Scarlet. Podle čeho jsi pseudonym vybrala? Má nějakou symboliku?

Scarlet má pro mě mnoho významů. Scarlet, šarlat, je barva krve a krev je život. Symbolika krve je pro mě zásadní. Mí známí mi začali říkat Scarlet už když jsem byla teenager. Hlavně proto, že jsem v té době obdivovala Sonyu Scarlet ze skupiny Theatres Des Vampires. Někteří dokonce tvrdili, že jsem jí podobná. Další vliv měla má oblíbená písnička Scarlet polské gothic kapely Closterkeller. V určité fázi života jsem se s textem písničky mohla ztotožnit, vyprávěla i můj příběh. A nakonec, mé pravé jméno je odvozeno od rudé planety Marsu. A červená je má zamilovaná barva.

Jak ses dostala k focení? Jak jsi začínala a jaké byly tvé první fotky?

Začala jsem zhruba v šestnácti letech. Měla jsem foťák a s mou nejlepší kamarádkou jsme v bytě mých rodičů aranžovaly místnosti tak, aby to tam vypadalo jako ve studiu. Nafotily jsme tam mnoho snímků, stejne tak jsme fotily i venku. Ovšemže to byly amatérské fotky! V té době jsem o nějakém profesionálním focení vůbec nepřemýšlela, bavilo mě to, co děláme, užily jsme si spoustu legrace. Vždycky jsem obdivovala gothic/alternativní styl a gothic modelky, ale nikdy mě nenapadlo, že bych mohla být stejně tak dobrá. Po nějaké době jsem začala s pole dance (tanec u tyče) a tam, ve studiu pole dance, vznikly mé první profesionální fotky. Vypadaly fakt úžasně, během focení a po něm jsem se cítila skvěle a tak jsem si uvědomila, že tohle bych chtěla dělat i dál. A tak jsem tady. Modeling se stal mou velkou vášní, stejně jako pole dance.

Z tvých fotek je patrné, že se jako alternativní modelka nedržíš jen jednoho stylu. Jaké styly tě baví nejvíc a který je tvůj oblíbený?

Je tak těžké si vybrat! V poslední době se mi moc líbilo focení v pohádkovém stylu a také ve viktoriánském stylu. Ale opravdu se nemůžu rozhodnout pro jeden konkrétní.

Čím se kromě modelingu živíš? Nebo je focení tvou jedinou profesí?

Učím angličtinu, to je moje zaměstnání. Učím lidi všech věkových skupin. Modeling je můj koníček a vášeň.

Jaké máš plány do budoucna? Je něco, co bys v modelingu chtěla dosáhnout?

Chtěla bych pokračovat ve spolupráci s polskými alternativními návrháři. Taky bych jednou chtěla spolupracovat se zahraničními módními značkami! Navíc teď chystám nějaké duety s významnými polskými alternativními modelkami, tak zůstaňte na příjmu!

Jak trávíš volný čas, máš nějaké koníčky?

Modeling, pole dance a hudba. Ráda zpívám a možná si mě jednou poslechneš.

Jakou hudbu máš ráda? Která kapela je tvá oblíbená?

Většinou poslouchám metal a rock. Vždycky jsem měla ráda kapely, kde zpívaly ženy - Nightwish (to je můj favorit), Tristania, Therion, Lacuna Coil, Epica, In This Moment… Ještě mám ráda Dimmu Borgir, Satyricon, Iron Maiden, Darzamat, Motley Crue, HIM, Marilyna Mansona, Scorpions… Je toho tolik… V podstatě směs všech typů rocku a metalu.

Máš nějaké oblíbené jídlo?

Pizzu a sushi.

A tvá oblíbená kytka?

Miluju růže. Mám i tetování s růží - mají pro mě silný emocionální význam, z mnoha důvodů.

A nakonec, kdyby měl někdo zájem o spolupráci s tebou, jak tě může kontaktovat? Kde se můžeme podívat na tvé fotky?

Jsem otevřená spolupráci a těším se na ni. Můžete mi napsat na facebookovou stránku nebo na Instagram.

Za celý tým Gothic Vampiria Ti děkuji za Tvůj čas a přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů v životě. A pro ty z vás, kdo budete chtít podpořit Scarlet, nebo navázat spolupráci, tak odkazy naleznete u tohoto článku.